Polityka prywatności


Firma Codeon s.c. jako producent oprogramowania Repossium przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników korzystających z oprogramowania Repossium oraz odwiedzających naszą stronę internetową www.repossium.com.pl. Nie zabiegamy o jakąkolwiek identyfikację tożsamości użytkowników. Żadne dane identyfikacyjne, do żadnych celów, nie są przez nas przekazywane do jakiejkolwiek trzeciej strony. Nasza strona internetowa jest hostowana na serwerach firmy Evernet (www.evernet.com.pl) z zachowaniem należytej rzetelności i polityki prywatności firmy Evernet.

Gromadzenie danych

Firma Codeon s.c. nie gromadzi żadnych informacji o użytkownikach prywatnych.

Wykorzystywanie danych

Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem oraz siecią Biura. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis.

Mechanizm Cookies

Na naszej stronie internetowej mechanizm Cookies nie jest wykorzystywany.

Odnośniki do innych stron

Strona internetowa repossium.com.pl zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy w żaden sposób ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Sugerujemy po przejściu na inne strony, aby zapoznać się z polityka prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko naszej strony internetowej (www.repossium.com.pl).

Aktualność niniejszej polityki prywatności

W przypadku zmiany obowiązującej polityki prywatności, niezwłocznie wprowadzone zostaną odpowiednie modyfikacje do powyższego zapisu.

 
 

  Licencja programu | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt Copyright © 2010-2021 Codeon s.c.